Finance - zprostředkování

Bezkonkurenční obchodní systém nepřetržitě vylepšovaný, umožňující plně uspokojit široké spektrum klientů žádajících finanční služby.

Pouze 7% firem v ČR splňuje podmínky pro poskytnutí úvěru u bank. Úvěry na základě ŽL již od 40 tisíc do 4 mil Kč - k podnikání i soukromým účelům. Poskytnutí úvěru na dobu 1 týden - 2 roky - fyzickým i právnickým osobám Poskytnutí úvěru ve velice krátkém časovém horizontu 48 hod. - 30 dnů od doložení dokladů. Individuální přístup ke klientům. Klient má možnost ručit mnoha způsoby - nemovitý - movitý majetek, atd.

Klient má úvěrový rámec (kontokorent), z kterého může čerpat finance na jemu potřebnou dobu a výši.

Klient může úvěr splatit dříve. Klient může prodloužit splatnost úvěru. Klient může čerpat další úvěr, i když první splácí. Za nečerpání úvěrového rámce platí klient 0% úrok. Klient využívá služeb odhadců a právníků za velmi výhodné ceny. Klient může zhodnotit svůj kapitál. Klient může spolupracovat jako FP nebo M

Klient získává úvěrový rámec, který mu zajistí:

- Trvalé odstranění platební neschopnosti - Neztratí významné obchody a zvýší ziskovost firmy - Získá obchody navíc, které by jinak nemohl realizovat - Možnost reagovat ihned na nabídku a poptávku obchodních partnerů - Možnost získat množstevní slevy - atd

Směry činnosti:

1. Poskytování krátkodobých a překlenovacích úvěrů. 2. Poskytnutí formulářových - „speed“ úvěrů. 3. Úvěrové modely řešení pohledávek a závazků. 4. Zhodnocení financí. 5. Financování a realizace stavby a dostavby rodinných domů a podnikatelských objektů. 6. Zajištění investičního úvěru na nemovitosti a technologii 7. Právní poradenství a expertízy.

Pokud projevíte o naše služby zájem,kontaktujte nás. Rádi Vám Vaše dotazy zodpovíme a dojednáme termín osobního jednání.